בדיקת רטיבות

סובלים מרטיבות במבנה ומעוניינים לאתר את מקורה? מים חודרים עמוק, אך לצערנו עלולים לגרום לנזקים במבנים. לכן, בכדי לאתר רטיבות ממקור נסתר, יש לבצע בדיקות רטיבות מקיפות בעזרת ציוד מתקדם וניסיון מתאים. התעלמות מבעיות רטיבות כרוניות עלולות לגרום למגוון בעיות במבנה, תברואה ונראות. לכן, כאשר חושדים ברטיבות, יש לפעול מהר ולזהות את מקור הנזילות במהירות.

יוסי לוי הוא מפקח בנייה בכיר ובעל ניסיון רב שנים של איתור ליקויי בניה הכוללים בדק בית לבתים פרטיים, מבנים ציבוריים, מוסדות ועסקים. תהיו בטוחים שעם הידע והניסיון של יוסי, בעיות רטיבות מזוהות במהירות, בלי ניחושים מיותרים ובלי טעויות.

הכירו נזקי רטיבות בולטים

מים עלולים לחדור למבנה ממגוון מקורות הכוללים נזילות צנרת ישנה, או כזאת שהותקנה ברשלנות. נזילות וסתימות ביוב בשל התקנה לקויה, שימוש בחומרים ירודים או בלאי. חלחול מים מקירות ותקרה הסובלים מבעיות איטום, הצפות וחלחול בשל בעיות שיפועים וכן תוואי קרקע, ועוד. נזילות יכולות להיות גלויות או נסתרות, בפנים או בחוץ ונדרשות לתיקון מקור הבעיה בהתאם, לצד ביצוע ייבוש וכן חיסול עובש.

נזקי מים כוללים נזקים קונסטרוקטיביים, מפגעים בריאותיים וריח, פגיעה אסתטית, פגיעה תשתיתית וכמובן הורדת ערך המבנה.

בודקים נזילות ביסודיות ועורכים דו”ח

מפתיע שנותני שירות רבים עדיין מאתרים נזילות עם פטיש ואיזמל, שכן זמינה לנו כיום טכנולוגיה מתקדמת עבור בדיקות רטיבות מנזילות חבויות. כך ניתן לזרז את הבדיקות, להימנע מנזקים מיותרים ולתקן במהירות.

בבדיקת מבנה לחשד לנזילה, נעשה שימוש בציוד כמו מד לחות, מצלמה תרמית, מצלמה תרמוגרפית וכן מתבצעות בדיקות לחץ בקווי מים וכן זיהוי סתימות בביוב. כמו כן, מתבצעות בדיקות איטומים ושיפועים באזורים רגישים, כמו גגות, מרפסות, מקלחת ומרתפים.

לאחר קבלת תמונה כוללת שהתקבלה בבדיקת רטיבות, ניתן לקבוע את מצב הנזקים במקום ולהכין דו”ח מפורט. הדו”ח מתמקד בנקודות רטיבות, קובע את מקורות החלחול והנזילה ומציע פתרונות טכניים לטיפול. בדו”ח מפורטת הערכת מחירים לביצוע, כך שניתן לפנות עם דו”ח רשמי זה לקבלן ביצוע, חברת הביטוח שלכם, בית המשפט ועוד.

בדיקת רטיבות מצלמה תרמית

נזקי רטיבות מהווים מטרד משמעותי שיש להתמודד עמו באופן יסודי וללא פשרות. לעיתים מדובר בעלויות שיפוץ משמעותיות שאותן ניתן להשית על גורמים האחראיים לכך. מה עושים? זה פשוט, פונים לגורמים רלוונטיים עם דו”ח ביד שבוצע בידי מומחה, וזוכים להתייחסות ללא וויכוחים.

בדיקת רטיבות על ידי המומחים של יוסי לוי

בדיקת לחות היא דרך פשוטה אך יעילה לשמור על בריאות הבית שלך. זה יכול לשמש עבור כל סוג של משטח, כולל עץ, אריחים, או ויניל. מאמר זה ידבר על החשיבות של בדיקת הרטיבות בשמירה על הבית נקי ובריא. הצעד הראשון לשמירה על בית נקי הוא בדיקת רטיבות. ניתן למצוא רטיבות במקומות רבים, אך סביר להניח שהיא תמצא מאחורי קירות, על תקרות או מתחת לשטיחים. בדיקת רטיבות היא בדיקה המשמשת לאיתור כמות הלחות באזור נתון. בדיקת רטיבות נעשית בדרך כלל באמצעות מד לחות, אך ישנן גם כמה אפשרויות אחרות. אם אתם נכנסים לבית חדש מומלץ להזמין בדק בית הכוללת גם בדיקת רטיבות בכל הבית. אצל ויסי לוי חברה לבדק בית תקבלו בדק בית מקועי אמין ובמחיר ללא תחרות.

בדיקת רטיבות בדירה

בדיקת רטיבות היא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות

לחות עלולה לגרום לעובש וטחב, שעלולים להזיק לבריאותך. כדי להימנע מכך, כדאי לעקוב מקרוב אחר רמות הלחות בבית. רמות הלחות נמדדות ביחידות הנקראות גרם למטר מעוקב. זה נעשה בדרך כלל על ידי שקילת מיכל שהתמלא במים ולאחר מכן מדידת כמה גרם מים נשארו לאחר 24 שעות. בדיקת רטיבות היא דרך לבדוק את מצב הלחות בבית שלך. זוהי דרך פשוטה אך יעילה למנוע בעיות עתידיות ולוודא שהיא במצב תקין.

לפני רכישת דירה חשוב לבצע בדיקת רטיבות

על מנת למנוע נזקי עובש ורטיבות בעתיד, כדאי לבדוק את רמות הלחות לפני רכישת דירה. זה עוזר לך לדעת אם הבית החדש שלך יצטרך תחזוקה כלשהי או לא. לחות היא מדד לכמות אדי המים הקיימים באוויר. ניתן למדוד אותו באמצעות מד לחות, הנמכרים בדרך כלל עם כלי גינה. טווח רמות הלחות נע בין 0% ל-100%. רמת הלחות המושלמת לבית שלך תלויה באיזה סוג של צמחים יש לך ובאיזה סוג אקלים אתה חי.

אצלינו נכנסים לבית החדש בראש שקט אנו נבצע עבורכם בדק בית יסודי ונעבור יחד על כל הממצאים בדוח כדי שתוכלו להסביר לבעלי הדירה הנוכחית ולדאוג שהוא יתקן עבורכם.

בדיקת רטיבות בדירה

חשוב שתבדקו רטיבות בדירה. לחות עלולה לגרום לעובש, טחב ובעיות אחרות שעלולות להוביל לבעיות בריאותיות. רטיבות יכולה להיות גם סימן לנזקי מים, שיובילו לתיקונים יקרים. אם הבחנתם ברטיבות בדירה שלכם, חשוב לנקוט בפעולה מיידית. הדרך היעילה ביותר לבדוק רטיבות היא באמצעות מד לחות (המודד לחות יחסית). לחות היא האויב של כל בית. זה יכול להרוס קירות, רהיטים ואפילו את הדברים שאתה אוהב. חשוב לשמור על סביבה בריאה בבית כדי שתוכל לחיות בנוחות. רטיבות היא גורם נפוץ לנזק ולכן עדיף לבדוק רטיבות בבית על בסיס קבוע. אצל יוסי לוי חברה לבדק בית בעיות רטיבות מזוהות במהירות.

אם לא תבצעו בדיקת רטיבות בדירה – זה עלול להיות הרסני

עובש יכול להרוס לכם את הבית, לכן חשוב לבדוק אם יש רטיבות בדירה שלכם. אתה יכול לעשות זאת באמצעות מד לחות. מד לחות הוא מכשיר אלקטרוני שאתה מניח על פני הקיר או הרצפה והוא יגיד לך אם יש רטיבות באזור. זה עובד על ידי שליחת זרם חשמלי דרך הקיר או הרצפה ומדידת כמה זרם עובר דרכו. המקומות הטובים ביותר להשתמש במד לחות הם מסביב לחלונות, דלתות, פתחי אוורור וחדרי אמבטיה – אלו הם אזורים שבהם בדרך כלל מצטברים מים מכיוון שיש להם מגע ישיר עם האוויר שבחוץ.

בדיקת רטיבות בדירה כחלק משגרת תחזוקה

בבואכם לתחזק את הדירה שלכם, כדאי להיות מודעים לסימנים המעידים על רטיבות. אלו הם הסימנים שיכולים לומר לך אם יש נזילה בבית שלך. סימן אחד לנזקי מים הוא נוכחות של עובש. אם אתה רואה עובש על הקירות, התקרה או הריצוף שלך, זה יכול להגיד שיש נזילה איפשהו בדירה שלך. שמירה על רמות הלחות בדירתכם חיונית לבריאותה ולבטיחותה. הדרך הטובה ביותר לבדוק רטיבות בדירה היא להשתמש בשואב אבק. הוא יכול לשאוב עודפי מים מהשטיח, מהקירות ומאזורים אחרים שעלולים להיות לחים.

כולנו יודעים את החשיבות של תחזוקת הדירה שלנו. כדאי לבדוק מדי שבוע רטיבות בדירה. רטיבות היא גורם עיקרי לנזק בכל בית. זה יכול לגרום לעובש, טחב וריקבון. אם אתה מוצא סימני רטיבות, עדיף להתקשר למומחה כדי להיפטר מהבעיה לפני שהיא תחמיר. למידע נוסף עבור בדיקת רטיבות, צרו קשר עכשיו במספר 052-4064002 או השאירו פרטי קשר בטופס, ותתחילו ללמוד כיצד הופכים את הנזילה לפתרון מהימן וממומן.

בדיקת רטיבות
צרו קשר קבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד
[leadercf7 campid="8490"]

עוד בנושא

בדיקת רכוש משותף

בדיקת רכוש משותף היא בדיקה עם חשיבות רבה מהרבה בחינות, לדוגמא: אריחי חוץ שמתנתקים, דלתות אש לא תקניות, מדרגות לא תקניות, מעקות רופפים ועוד הרבה.

קרא עוד »
בדיקת רטיבות
בדיקת רטיבות

סובלים מרטיבות במבנה ומעוניינים לאתר את מקורה? מים חודרים עמוק, אך לצערנו עלולים לגרום לנזקים במבנים. לכן, בכדי לאתר רטיבות ממקור נסתר, יש לבצע בדיקות

קרא עוד »
בדיקת דירה לפני קנייה
בדיקת דירה לפני קנייה

מעוניינים לרכוש נכס חדש או יד שניה? במחירים האסטרונומיים של נכסי הנדל”ן כיום, אין מקום לטעויות – משווים, בודקים וסוגרים עסקה לאחר שבררנו היטב את

קרא עוד »
בדק בית לדירה חדשה מקבלן
בדק בית לדירה חדשה מקבלן

מעוניינים לרכוש נכס חדש מקבלן? מצוין! לפני שאתם מתחייבים עדיף לבצע בדיקות מקיפות כמו בדק בית לדירת קבלן בדירה ולברר נקודות מרכזיות להן השפעה משמעותית על הצלחת

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

מחירים מיוחדים לבדיקת דירה קבוצתית

צרו קשר קבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד

[leadercf7 campid="8490"]