בדק בית לדירה חדשה מקבלן

מעוניינים לרכוש נכס חדש מקבלן? מצוין! לפני שאתם מתחייבים עדיף לבצע בדיקות מקיפות כמו בדק בית לדירת קבלן בדירה ולברר נקודות מרכזיות להן השפעה משמעותית על הצלחת הרכישה. גם כשמדובר בנכס חדש ומרשים, לא כדאי לרכוש בעיניים עצומות שכן מדובר בכסף גדול ואולי אף ההשקעה המשמעותית ביותר שתעשו אי פעם בחייכם.

בדק בית לדירת קבלן מתבצע בידי מומחה עם רקע נרחב בתחום וכן בעל הסמכות בנושא. יוסי לוי הוא מפקח בניין בכיר ובעל ניסיון רב שנים בתחום, כשמאחוריו פרויקטים רבים שבוצעו לשביעות רצונם של לקוחותיו.

מדוע כדאי לבצע בדק בית לדירה חדשה מקבלן?

חשוב להבין שגם מבנה חדש ויפה, עלול להסתיר ליקויים משמעותיים. לכן, חשוב לוודא שהקבלן עומד בהתחייבויות ומטפל בכל הליקויים, במטרה לשחרר לכם נכס נקי מבעיות. ליקויים אלו עלולים להתגלות כמשמעותיים ביותר לא רק לאיכות החיים של הדיירים, אלא גם עבור ערך הנכס ומצבו מול הרשויות. נכס שנמצא לא תקין עלול לסבך את בעליו בהוצאות כספיות מיותרות, ואף בעניינים משפטיים הנמשכים שנים ומסבים עוגמת נפש רבה.

יתרון נוסף ומעניין עבור הרוכשים טמון ביכולת המיקוח. בעוד שהקבלן ישתדל להציג לכם תמונה מושלמת של המבנה, הרי בפועל, במידה ויצוצו בעיות, ניתן להשפיע על המחיר או על “פינוקים” נוספים שתבקשו.

איזה בדיקות מתבצעות בדירה חדשה מקבלן?

בדק בית לדירת קבלן מתבצע באופן שיטתי ומקיף והתוצאה הסופית שמתקבלת היא דו”ח מסודר המפרט את כל הממצאים במקום. הבדיקה כוללת בין היתר את:

 • מערכת האינסטלציה.
 • מערכות המים והמיזוג בדירה.
 • משטחי הריצוף בבית ומחוצה לו.
 • קירות הפנים, צבע.
 • בדיקת מערכת החשמל ולוח החשמל.
 • חלונות, דלתות ומשקופים.
 • זיהוי נזילות או רטיבות בקירות ונזק דומה.
 • בחינת השטח סביב הבית בנושאים כמו ניקוזים, קירות תמך וקירות חיצוניים.
 • בדיקת אקוסטיקה ובידוד.
 • בדיקות ליקויי בניה שונות.

בדק בית לדירה חדשה מקבלן – השקעה נבונה

בדק בית לדירה חדשהמהווה השקעה כדאית ביותר עבור הרוכשים וזרז עבור הקבלנים שנדרשים לעמוד בסטנדרטים שלכם. כך אתם מבטיחים לעצמכם שקט נפשי וכן ודאות ברכישה, בלי “מחלות ילדות” בנכס ובלי שתצטרכו לרדוף אחרי הקבלן עם בוא החורף, כשהנזילות מופיעות.

אל תהיו פראיירים! מדובר בעניין מהותי המתקיים כחלק מתהליך הרכישה וניהול המו”מ מול הקבלן, לכן, רצוי מאד להוסיף סעיף בחוזה הקובע תנאים הקשורים לליקויים שיעלו בבדק בית, אשר מבטיח הגנה הרמטית כנגד ליקויים שעולים בבדיקה.

בדק בית לדירה חדשה מקבלן – לפני הכניסה לבית!

על הקבלנים לבדוק את הבית ולוודא שהוא תקין לפני שמוסרים אותו לקונה. מומלץ ואף כדאי לבצע בדק בית באופן פרטי לפני הכניסה לדירה. בדיקת בית יכולה להיות תהליך מייגע. על הקבלנים להסתובב בבית, לבדוק סדקים, נזילות מים ונזקים נוספים. אז זה יכול לקחת המון זמן עד שהם ישלימו בדיקה כזו. הבדיקה כוללת המון פרמטרים בדיקת עובש, מצב כללי וכל דבר אחר ברבחי הבית. לאחר מכן הקבלן ידאג לתקן הכל לאחר ששולחים את דוח הממצאים. בדיקת בית לדירה חדשה היא עבודה שלוקחת זמן. משימה לא פשוטה לברר האם הבית טופל או לא. לכן, אם אתם מחפשים מישהו שיבדוק עבורכם את הבית שלכם או יקבל את דעתו עליו, מוזמנים לפנות אלינו יוסי לוי – בדק בית ופיקוח בניה ולקבל שירות בדק בית יוצא דופן באמצעות הבודקים המוסמכים שלנו הבדיקה מקיפה ויסודית, הבודק בודק את כל החדרים ומחפש תקלות ופגמים ואז כותב דו”ח עם הערות לתיקון

בדיקת דירה חדשה מקבלן

בדק בית לדירה חדשה

כשאתה נכנס למקום מגורים חדש, אתה צריך לבדוק את מצבו של הבית, לדאוג שיתקנו את כל הבעיות שאתה מוצא, ולאחר מכן להזמין באופן מסודר בודק בית מקצועי שיבדוק את הכל לפרטי פרטים. תהליך בדיקת בית לדירה עלול להיות מייגע ולאורך זמן. זה לא נדיר שאנשים מפספסים משהו חשוב או מתעלמים מפרט קטן כשהם כל כך עסוקים בלהסתכל על התמונה הגדולה יותר.

בדיקת בית לדירה מקבלן – שלב מהותי בכניסה לבית חדש

בדיקת בית לדירה החדשה שלכם היא אחד השלבים החשובים ביותר בכניסה לבית החדש ואין למהר או לדלג על תהליך זה. בודקי בתים הם אנשי המקצוע הבודקים בתים לפני כניסה לדירה חדשה מהקבלן כדי לוודא שהם נשארים בטוחים למגורים. הם עושים זאת על ידי הערכת מצב הבית ומציאת בעיות אפשריות. כמו כן בודק הבית יעריך כל דבר, החל מעמידה בחוקי הבנייה, שלמות מבנית ויעילות אנרגטית. הם גם יעריכו את מצבן של מערכות כמו אינסטלציה, חיווט חשמלי, חימום וקירור, קמינים/בורות אש, מחממי מים/מיכלי מים חמים ועוד..

בדיקת דירה חדשה מקבלן

כאשר אתם מחפשים דירה חדשה, אחד הדברים הראשונים שתרצו לעשות הוא לבדוק אותה היטב. תהליך בדיקת הדירה הוא חלק חיוני לפני הכניסה לדירה החדשה הסיבה לכך היא שאתה הולך לגור בדירה וצריך לבדוק לפני שהדירה עומדת בתנאי בטיחות של חוקי הבנייה ועוד. . מאמר זה דן כיצד תהליך של בדק בית יכול לעזור בתהליך זה וכיצד הוא יכול להפוך אותו ליעיל יותר. הוא גם מדבר על מה לחפש בבדיקה וכיצד זה נעשה. יוסי לוי, מפקח ליקויי בנייה בכיר מסביר לנו איך עושים זאת נכון במאמר זה

בדק בית דירה חדשה

מה חשוב לעשות לפני כניסה לדירה חדשה מהקבלן

כאשר אתם לדירה חדשה מהקבלן. אתם רוצים לוודא שהדירה תקינה. כאן נכנסת בדיקה. כאשר נכנסים לדירה חדשה, חשוב לבצע בדק בית על ידי איש מקצוע. כך תוודאו שבנכס יש את כל מה שהוא צריך צורה תקנית וללא ליקויים. תהליך זה גם יעזור למצוא בעיות הדורשות טיפול מיידי.

בדיקת דירה חדשה מקבלן – הכלים הנחוצים

ערכת כלים של קבלן צריכה לכלול:

 • פנס.
 • סרט מדידה.
 • מברגים.
 • צבת.
 • כפפות.

בדיקת ליקויים בדירה חדשה

הקבלן יוכל לראות עד כמה התחזוקה בדירה ראויה למגורים וכמה עבודה עוד צריך לעשות. יחד עם זה, הם גם יוכלו לספק לך הערכה מה תהיה העלות הכוללת של תיקון הבעיות. זוהי דרך מצוינת עבורך לוודא שאתה מקבל עסקה טובה על הבית החדש שלך לפני החתימה על טופס כניסה לדירה או טופס 4! לבעלי נכסים חשוב לוודא שהבתים שלהם נשמרים במצב תקין. לשם כך, עליהם לבקש מקבלן לבדוק את הנכס לפני המעבר. הדרך הטובה ביותר לבדוק דירה חדשה מקבלן היא להזמין בודק בית חיצוני מומלץ. והוא ייתן לך סקירה מפורטת של מה שצריך לתקן או להחליף לפני המעבר לנכס. הבדיקה צריכה לכלול בדיקה לאיתור נזקים מבניים, עובש ונגיעות מזיקים. זה גם צריך להיעשות בצורה מסודרת כך שהקונה יוכל לבקש מהקבלן כל דבר שצריך לסדר.

אמנם ישנן דרכים רבות לבדוק דירה, אך חלקן דורשות כלים ומיומנויות מיוחדות. אנחנו ביוסי לוי חברת בדק בית נעניק לכם שירות יסודי ומקיף לבדק הבית שלכם. מוזמנים לפנות אלינו

בדק בית לדירות קבלן זאת הזכות שלכם להגשמת חלום בדיוק כפי שרציתם. להזמנת בדיקה לאיתור ליקויי בנייה צרו איתנו קשר או השאירו פרטים ואנו נשמח לעזור בכל שאלה ופנייה.

קראו עוד מהי אחריות הקבלן לליקויים בדירה חדשה

בדק בית לדירה חדשה מקבלן
צרו קשר קבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד
[leadercf7 campid="8490"]

עוד בנושא

בדיקת רכוש משותף

בדיקת רכוש משותף היא בדיקה עם חשיבות רבה מהרבה בחינות, לדוגמא: אריחי חוץ שמתנתקים, דלתות אש לא תקניות, מדרגות לא תקניות, מעקות רופפים ועוד הרבה.

קרא עוד »
בדיקת רטיבות
בדיקת רטיבות

סובלים מרטיבות במבנה ומעוניינים לאתר את מקורה? מים חודרים עמוק, אך לצערנו עלולים לגרום לנזקים במבנים. לכן, בכדי לאתר רטיבות ממקור נסתר, יש לבצע בדיקות

קרא עוד »
בדיקת דירה לפני קנייה
בדיקת דירה לפני קנייה

מעוניינים לרכוש נכס חדש או יד שניה? במחירים האסטרונומיים של נכסי הנדל”ן כיום, אין מקום לטעויות – משווים, בודקים וסוגרים עסקה לאחר שבררנו היטב את

קרא עוד »
בדק בית לדירה חדשה מקבלן
בדק בית לדירה חדשה מקבלן

מעוניינים לרכוש נכס חדש מקבלן? מצוין! לפני שאתם מתחייבים עדיף לבצע בדיקות מקיפות כמו בדק בית לדירת קבלן בדירה ולברר נקודות מרכזיות להן השפעה משמעותית על הצלחת

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

מחירים מיוחדים לבדיקת דירה קבוצתית

צרו קשר קבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד

[leadercf7 campid="8490"]